Komplexní pojištění občanů - výhodně pro členy SDH Braník

15.01.2016 23:06

Hasičská vzájemná pojišťovna nabízí členům SDH Braník slevu na Komplexní pojištění občanů - využijte této příležitosti a sjednejte pro svou rodinu, dům a majetek úplnou, na míru sestavenou pojistnou ochranu.

Výhodou Komplexního pojištění občanů je možnost sjednat kompletní pojištění majetku a odpovědnosti na jedné pojistné smlouvě, nebo sjednat samostaně pojištění stavby, domácnosti či odpovědnosti v běžném občanském životě. Zároveň je možné vybrat si ze tří variant rozsahu pojistných nebezpečí a zvolit jednu ze dvou variant asistenční služby jako připojištění.

Zároveň je možné sjednat Rodinné úrazové pojištění, které umožňuje pojistit na jedné pojistné smlouvě 1 až 2 dospělé osoby a 1 až 5 děti a zvolit vhodnou kombinaci pojistných nebezpečí bez čekací doby, v krátkodobé nebo dlouhodobé variantě pojištění.

Komplexní pojištění občanů se slevou pro členy SDH Braník lze sjednat na obchodním místě Hasičské vzájemné pojišťovny v Praze 2, Římská 45 u Ing. Marie Hankové (tel.: 222 119 198, 603 350 937, email:   hankova@hvp.cz  ).

Komplexní pojištění majetku a Rodinné úrazové pojištění